Teramind

2014'ten bu yana, tüm büyük sektörlerde 10.000'den fazla kuruluş, davranışsal kullanıcı verileri aracılığıyla içeriden gelen tehdit tespiti, veri kaybını önleme ve iş süreci mühendisliği sağlamak için Teramind'e güvendi.

Davranış analitiğinden yararlanan ödüllü ve en yüksek puan alan platform, finans, perakende, üretim, enerji, teknoloji, sağlık ve devlet dikey sektörlerindeki işletme ve kuruluşların üretkenliği artırırken ve iş akışını iyileştirirken kötü niyetli kullanıcı davranışlarını tespit etmesine, kaydetmesine ve önlemesine yardımcı oldu.

Teramind’in bulut tabanlı, şirket içi veya özel bulut çözümü olarak sunulan şirket içi tehdit yönetimi ve işletme için kullanıcı davranışı analitiği, veri destekli iş gücü içgörüleri sağlayarak kuruluşlara gönül rahatlığı sağlar. Teramind’in genel merkezi Miami, Florida’dadır.

Risk Management (Risk Yönetimi)
Özel Risk Panosunda yüksek riskli kullanıcıları, politikaları ve sistem nesnelerini belirleme. Gelişmiş risk puanlaması, yüksek riskli alanların tanımlanmasına ve odaklanmasına yardımcı olur.
Real-Time Employee Monitoring (Gerçek Zamanlı Çalışan Izleme)
Teramind, web sayfaları, uygulamalar, e-posta, konsol komutları, dosya aktarımları, anlık mesajlaşma, sosyal medya, tuş vuruşları, pano, aramalar, yazdırma ve hatta ekran içeriği (OCR) gibi 12’den fazla sistem nesnesini kapsayan tüm çalışan faaliyetlerini gerçek zamanlı olarak izler.
Activity Reports (Aktivite Raporları)
Akıllı davranış analizi, normal davranışsal taban çizgisinden sapmayı gösteren kötü niyetli etkinlikleri ve anormallikleri tespit edebilir.
Komtera için bir el ilanı.