Teramind

2014'ten bu yana, tüm büyük sektörlerde 10.000'den fazla kuruluş, davranışsal kullanıcı verileri aracılığıyla içeriden gelen tehdit tespiti, veri kaybını önleme ve iş süreci mühendisliği sağlamak için Teramind'e güvendi.

Teramind
Real-Time Employee Monitoring (Gerçek Zamanlı Çalışan İzleme), işyerindeki çalışanların faaliyetlerini gerçek zamanlı olarak izleme pratiğidir. Bu, bilgisayarlarınızdaki uygulamaları, internet taramalarını, dosya etkileşimlerini ve hatta klavye vuruşlarını izlemeyi içerebilir. Bu tür bir izleme, çalışanların ne yaptığını, ne zaman yaptığını ve ne kadar süreyle yaptığını anlamak için kullanılır. Bu veriler, iş verimliliğini artırmak, güvenlik önlemlerini uygulamak ve kaynakları etkin bir şekilde kullanmak için analiz edilebilir. Ancak, bu tür izleme uygulamaları, çalışan gizliliği ve güvenlik endişeleri nedeniyle tartışmalı olabilir.

Teramind, web sayfaları, uygulamalar, e-posta, konsol komutları, dosya aktarımları, anlık mesajlaşma, sosyal medya, tuş vuruşları, pano, aramalar, yazdırma ve hatta ekran içeriği (OCR) gibi 12'den fazla sistem nesnesini kapsayan tüm çalışan faaliyetlerini gerçek zamanlı olarak izler.

Davranış analitiğinden yararlanan ödüllü ve en yüksek puan alan platform, finans, perakende, üretim, enerji, teknoloji, sağlık ve devlet dikey sektörlerindeki işletme ve kuruluşların üretkenliği artırırken ve iş akışını iyileştirirken kötü niyetli kullanıcı davranışlarını tespit etmesine, kaydetmesine ve önlemesine yardımcı oldu.

Teramind’in bulut tabanlı, şirket içi veya özel bulut çözümü olarak sunulan şirket içi tehdit yönetimi ve işletme için kullanıcı davranışı analitiği, veri destekli iş gücü içgörüleri sağlayarak kuruluşlara gönül rahatlığı sağlar. Teramind’in genel merkezi Miami, Florida’dadır.

Ürünle İlişkili Dökümanlar

Kullanıcı Aktivite İzleme

Kullanıcı aktivitelerinin izlenmesi, yöneticilerin, şirket ağlarında, bağlı cihazlarda ve izlenen iş istasyonlarında gerçek zamanlı olarak kullanıcı etkinliklerini izlemesine olanak tanır.

Teramind UAM

Teramind’in UAM (Kullanıcı Etkinliği İzleme) çözümü, çalışan izleme, üçüncü taraf/dış kullanıcı izleme, içeriden tehdit tespiti ve işyeri üretkenlik optimizasyonu kullanım

Risk Management (Risk Yönetimi)

Özel Risk Panosunda yüksek riskli kullanıcıları, politikaları ve sistem nesnelerini belirleme. Gelişmiş risk...