Thales

Dünya üzerinde 30.000’den fazla şirket, en değerli bilgi varlıklarını ve fikri mülkiyetlerini korumak için Thales kimlik ve veri koruma çözümlerine güveniyor. Thales ürün ailesi 30 yıldan uzun bir süredir geliştirdiği teknolojilerle alanın öncü markası olma misyonunu sürdürmektedir.

Yeni nesil kimlik doğrulama hizmeti ürünü (Safenet Trusted Access) sayesinde farklı ortamlara erişim (bulut uygulamaları, lokal uygulamalar vb.) tek noktadan yönetilebilmekte ve kullanıcılara farklı erişim hakları verilerek erişim güvenliği sağlanılmakta ve çeşitli yönetimsel sorunların üstesinden gelinebilmektedir.

Finans sektöründeki kritik uygulamalar ve elektronik fatura süreçlerinde yaygın olarak kullanılan Donanımsal Güvenlik Modülü (HSM) ürün ailesi, elektronik imza, elektronik fatura, kritik işlemlerin güvenliği (örneğin; eft, fast, swift süreçleri…) gibi yüksek güvenliğin söz konusu olduğu alanlarda sertifikaların güvenli sağlama konusunda vazgeçilmez unsurlardır. Thales tüm dünyada ve Türkiye’de bu alanda lider üretici konumundadır.

ChipherTrust Veri Koruma Çözümleri
ChipherTrust Veri Koruma Çözümleri sunan (DDC, CDP, CTE ve KMIP) ...
Erişim Yönetimi ve Kimlik Doğrulama
SAS ve STA, erişim yönetimi ve kimlik doğrulama süreçlerinde kullanılan iki önemli terimdir.SAS, kullanıcıların birden fazla uygulamaya tek bir kimlik doğrulama süreciyle erişebilmesini sağlayan bir erişim yönetimi yöntemidir. STA ise, her bir işlem için ayrı bir kimlik doğrulama süreci gerektiren bir kimlik doğrulama yöntemidir.
Thales HSM
Kriptografik anahtarları güvenli ortamda saklamak için geliştirilmiş yüksek güvenilirliğe sahip cihazlardır. Organizasyonların kriptografik işlemlerinin güvenli şekilde yönetilmesi ve işlenmesi sürecini sağlamak için kriptografik anahtarların güvenliğini sağlarlar.