Thales

Thales, kimlik ve veri koruma çözümleri sunarak dünya genelinde 30.000'den fazla şirketin en değerli bilgi varlıklarını ve fikri mülkiyetlerini korumasına yardımcı oluyor. Thales, 30 yılı aşkın süredir geliştirdiği teknolojilerle sektörün öncü markası olma misyonunu sürdürmektedir.

Thales

Yeni nesil kimlik doğrulama hizmeti ürünü (Safenet Trusted Access) sayesinde farklı ortamlara erişim (bulut uygulamaları, lokal uygulamalar vb.) tek noktadan yönetilebilmekte ve kullanıcılara farklı erişim hakları verilerek erişim güvenliği sağlanılmakta ve çeşitli yönetimsel sorunların üstesinden gelinebilmektedir.

Finans sektöründeki kritik uygulamalar ve elektronik fatura süreçlerinde yaygın olarak kullanılan Donanımsal Güvenlik Modülü (HSM) ürün ailesi, elektronik imza, elektronik fatura, kritik işlemlerin güvenliği (örneğin; eft, fast, swift süreçleri…) gibi yüksek güvenliğin söz konusu olduğu alanlarda sertifikaların güvenli sağlama konusunda vazgeçilmez unsurlardır. Thales tüm dünyada ve Türkiye’de bu alanda lider üretici konumundadır.

Siber Güvenlik ve Veri Korumada Lider

En çok güvenliğe ihtiyacı olan kurumsal firmaların, hükümetlerin, kurumların ve kritik operatörlerin, faaliyetlerinin her türlü siber tehdide veya saldırıya karşı dayanıklılığını sağlaması gerekir. Bu bağlamda, verilerinin ve kritik faaliyetlerinin gizliliğini korurken, BT/OT (Bilgi Teknolojisi/Operasyonel Teknoloji) veya bulut altyapısından gelen siber riskleri azaltmaları gerekiyor.

Siber güvenlikte Avrupa lideri ve veri korumada Dünya lideri olan Thales, faaliyet alanları, verilerinin gizlilik düzeyi veya ülkeye özgü düzenleyici gereksinimler ne olursa olsun, kuruluşların siber güvenlik ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmak için kuruluşlarla birlikte çalışır. Temel işlerine değer katan ve dijital kar elde etmelerini sağlayan siber güvenlik sağlayın. Thales’in siber güvenlik konusunda 40 yılı aşkın uzmanlığı bulunuyor.

  • 4.000’den Fazla Siber Güvenlik Uzmanı
  • Bankalar Arasındaki 5 Trilyon Dolar Tutarındaki Finansal İşlemi Her Gün Güvence Altına Alıyor
  • 50’den Fazla Ülke (NATO dahil) Siber Güvenlik Çözümlerimizi Kullanıyor
  • Dünya Çapında 20’den Fazla Ülkede Mevcut
  • 11 Adet Güvenlik Operasyon Merkezi (SOC)

Thales Siber Güvenlik Ürünleri: Dijital Dünyanızı Koruma Altına Alır

Dijital dünya sürekli evrim geçirdikçe, güçlü siber güvenlik çözümlerine olan ihtiyaç hiç bu kadar kritik olmamıştı. Thales, ileri teknolojilerde küresel bir lider olarak, organizasyonunuzun hassas verilerini ve dijital varlıklarını korumak amacıyla tasarlanmış keskin kenarlı bir dizi kapsamlı siber güvenlik ürünü sunar.

Thales Veri Şifreleme Çözümleri

Veri Güvenliği Basitleştirildi: Thales, verilerinizi dinlenen, iletilen ve kullanılan aşamalarda korumak için son teknoloji veri şifreleme çözümleri sunar. Thales ile hassas bilgilerinizin gizliliğini ve müdahalesizliğini sağlayabilirsiniz.

Anahtar Yönetimi: Thales, şifreleme anahtarlarını güvenli bir şekilde üretmenize, saklamanıza ve yönetmenize olanak tanır. Bu, şifreleme süreçlerinizin sağlam ve endüstri standartlarına uygun olduğunu garanti eder.

Thales Kimlik ve Erişim Yönetimi

Kimlik Koruma: Thales, kullanıcı kimliklerini yönetmeniz ve kritik kaynaklara erişimi kontrol etmeniz için Kimlik ve Erişim Yönetimi (IAM) çözümleri sunar. Organizasyonunuzu izinsiz erişimden ve kimlik hırsızlığından korur.

Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama: Thales, çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA) çözümleri ile güvenliği artırın. Sistemlerinize ve verilerinize yalnızca yetkilendirilmiş kişilerin erişim sağladığından emin olun.

Thales Tehdit Algılama ve Yanıt

Gerçek Zamanlı Tehdit Algılama: Thales’in gelişmiş tehdit algılama çözümleri, sürekli olarak ağınızı şüpheli aktiviteler ve potansiyel tehditler için izler. Siber güvenlik risklerini tanımlama ve hafifletme konusunda proaktif olun.

Olay Yanıtı: Bir güvenlik olayı meydana geldiğinde, Thales, ihlali sınırlamanıza, zararı minimize etmenize ve hızlı bir şekilde toparlamanıza yardımcı olacak güçlü olay yanıt araçları sunar.

Thales Güvenlik Analitiği

Veri Analizi: Thales Güvenlik Analitiği araçları, organizasyonunuzun güvenlik durumu hakkında değerli bilgiler sunar. Veri kalıplarını ve trendleri analiz ederek, daha iyi siber güvenlik için bilinçli kararlar alabilirsiniz.

Uyumluluk ve Raporlama: Raporlama ve denetleme amaçları için Thales Güvenlik Analitiği’ni kullanarak endüstri düzenlemelerine ve standartlarına uyum sağlayın.

Thales Güvenilir Siber Teknolojiler

Güvenilir Güvenlik: Thales, devletlere, işletmelere ve kritik altyapı sektörlerine güvenilir siber teknolojiler sağlama konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Thales’e en hassas operasyonlarınızı koruma görevini emanet edebilirsiniz.

Güvenli İletişim: Thales, verilerinizi iletim sırasında korumak amacıyla güvenli iletişim çözümleri sunar, gizliliği ve bütünlüğü sağlar.

Siber Güvenlik İhtiyaçlarınız İçin Thales'i Seçin

Siber tehditlere karşı organizasyonunuzu koruma konusunda Thales ve dünya standartlarında siber güvenlik ürünlerine güvenin. Türkiye’deki Thales güvenilir distribütörü olarak Komtera, bu son teknoloji çözümleri etkili bir şekilde uygulamanız için ihtiyacınız olan uzmanlık ve destek sağlayabilir.

Siber güvenlik konusunda taviz vermeyin. Thales’in dijital dünyanızı güvence altına almanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için Komtera ile iletişime geçin.


Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama

Çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA), oturum açma işlemine bir koruma katmanı ekler. Kullanıcılar hesaplara veya uygulamalara erişirken, parmak izi

Thales SAS

Kullanıcıların bulut hizmetlerine ve kurumsal uygulamalara erişimini basitleştirin, bulut kimlik yönetimini kolaylaştırın ve SafeNet Güvenilir Erişim il...

Thales STA

Kullanıcıların bulut hizmetlerine ve kurumsal uygulamalara erişimini basitleştirin, bulut kimlik yönetimini kolaylaştırın ve SafeNet Güvenilir Erişim ile

Şifreleme

Şifreleme, bilgiyi anlaması zor veya okunamaz hale getirmek için matematiksel bir algoritma kullanarak verileri dönüştürme işlemidir.

HSM (Donanımsal Güvenlik Modülü)

Organizasyonların kriptografik işlemlerinin güvenli şekilde yönetilmesi ve işlenmesi sürecini sağlamak için kriptografik anahtarların güvenliğini sağlarlar.

Thales HSM (Donanımsal Güvenlik Modülü)

Kriptografik anahtarları güvenli ortamda saklamak için geliştirilmiş yüksek güvenilirliğe sahip cihazlardır. Organizasyonların kriptografik işlemlerinin