WatchGuard

WatchGuard, 25 yıldır ileri teknoloji geliştirme ve siber güvenlik geliştirmede öncüdür.

Kurulumu ve yönetimi kolay bir çözüm olmakla birlikte, ağ güvenliği, güvenli Wi-Fİ, MFA ve gelişmiş uç nokta güvenliği ürünleri ve hizmetleri ile sektör lideri konumundadır. WatchGuard dünyanın dört bir yanında 250 binden fazla müşteriye hizmet sağlamaktadır.

Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama
WatchGuard’ın benzersiz çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA) çözümü, yalnızca ağ arızalarından, zayıf veya çalınan kimlik bilgilerinden kaynaklanan veri ihlallerini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda, kolay kurulum ve yönetim için bu temel özelliği tamamen bulut üzerinden sunar.
WatchGuard Firebox
WatchGuard Firebox, bütçe, boyut veya karmaşıklık ne olursa olsun her kuruluş için uygun, geniş çapta konuşlandırılabilir, kurumsal düzeyde güvenlik ve tehdit görünürlüğü araçlarıyla BT güvenlik uzmanlarını ağlarının sorumluluğunu yeniden üstlenen kapsamlı bir gelişmiş ağ güvenliği platformudur.
WatchGuard Uç Nokta Güvenliği
Günümüzün tehdit ortamı son derece karmaşıktır ve yeni virüslerin hacmi eşi benzeri görülmemiştir. WatchGuard Uç Nokta Güvenliğini konuşlandırarak bu yeni gerçeklikle savaşın.
WatchGuard Wireless
WatchGuard, Wi-Fi 6 erişim noktaları, merkezi yönetim ve akıllı raporlama ile kablosuz deneyiminizi yükseltir. WatchGuard Cloud’da Wi-Fi ile tüm şekil ve boyutlarda geleceğe hazır ağlar.
Watchguard Firebox NV5
Her cihaz kurumsal bir ofiste bulunmaz, ancak hepsinin kurumsal düzeyde korumaya sahip olması gerekir. Kurumsal sınıf SD-WAN özelliklerine sahip NV5 cihazları dijital tabelalar, ATM'ler ve ofis ekipmanları gibi uzak lokasyonların dağıtımı için idealdir.
WatchGuard XDR
WatchGuard’ın son nesil teknolojilerinden sıkı entegrasyonlar ve alanlar arası veri telemetrisi ile XDR stratejinizi oluşturun. Büyüyen güvenlik yığınınızdan gelen veri akışlarını genişleterek, daha güçlü korumanın yanı sıra çok daha fazla görünürlük elde edersiniz.
Komtera için bir el ilanı.