Veri Güvenliği ve Güvenlik Operasyonları

Ağ Güvenliği çözümlerimiz: DLP, Şifreleme, HSM vb..

DLP - Veri Kaybı Önleme
Günümüz ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkmış olan Veri Sızıntısı Önleme çözümleri, kurum çalışanlarının istemli veya istemsiz olarak hassas veriyi dışarıya çıkarmasını önlemek amacıyla kullanılır.
Şifreleme
Karmaşık ve gelişen bir sanallaştırma, bulut hizmetleri ve mobilite ortamında gelişmiş tehditlerden korunurken mevzuata uygunluğu devam ettirmek için kuruluşlar hassas bilgilerini korumak için giderek daha çok veri merkezli bir yaklaşım benimsemek zorundadırlar.
SOAR
SOAR, çeşitli kaynaklardan gönderilen bilgi güvenliği bilgilerini toplamak, düzenlemek, standartlaştırmak ve otomatikleştirmek için geliştirilmiş bir dizi sistemdir.
XDR
XDR, verileri birden çok güvenlik katmanında bütün uç nokta güvenliği, veri güvenliği, ağ güvenliği, eposta güvenliği, bulut güvenliği ve secops toplar ve otomatik olarak ilişkilendirir.
HSM (Donanımsal Güvenlik Modülü)
Kriptografik anahtarları güvenli ortamda saklamak için geliştirilmiş yüksek güvenilirliğe sahip cihazlardır.
SIEM
Bilişim altyapısı daha dağıtık ve saldırılara açık hale geldikçe, güvenlik bilgileri ve etkinlik yönetimi (SIEM) teknolojisi, gerçek zamanlı uyarı, analiz ve denetim için daha önemli bir hal almaktadır.
MDR
Siber güvenlik açıkları ve veri ihlalleriyle ilişkili riskleri ve maliyetleri azaltabilirsiniz.
E-posta Güvenliği
Hızlı, uyarlanabilir, birleşik e-mail güvenliği ile tehditleri anında tespit ederek müdahale edin.
Komtera için bir el ilanı.