Mobil Uygulama Güvenliği

Mobil uygulama güvenliği, yüksek değerli mobil uygulamaları ve dijital kimliğinizi her türlü hileli saldırıdan koruma uygulamasıdır. Buna fraud atakları, tersine mühendislik, kötü amaçlı yazılım, keylogger (tuş kaydediciler) ve diğer manipülasyon veya müdahale biçimleri dahildir.

Kapsamlı bir mobil uygulama güvenlik stratejisi, mobil uygulama koruması gibi teknolojik çözümlerin yanı sıra kullanım ve kurumsal süreçler için en iyi uygulamaları içerir.

Mobil cihazlar birçok ülke ve bölgede çoğaldıkça, mobil uygulama güvenliğinin önemi hızla arttı. Bankacılık hizmetleri, alışveriş ve diğer faaliyetler için mobil cihazların artan kullanımına yönelik eğilim, mobil cihazlar, uygulamalar ve kullanıcılardaki artışla ilişkilidir. Bankalar güvenliklerini artırıyor ve bu, bankacılık hizmetleri için mobil cihazlarını kullanmaları iyi bir haber.

OneSpan’ın gelişmiş kimlik doğrulama teknolojisi, deneyimden ödün vermeden cihazda çalışan mobil uygulamaların bütünlüğünü sağlar.

OneSpan’ın Tuntime Application Self-Protection (RASP) (Çalışma Zamanı Uygulaması Kendini Koruması), hileli uygulama etkinliklerini daha başlamadan etkili bir şekilde algılayıp önleyerek gerçek karmaşık kötü amaçlı yazılım tehdidini proaktif olarak yönetmektedir. Mobil uygulamalara saldırmak ve müşterinizin verilerini çalmak için tasarlanmış kötü amaçlı yazılımlar tüm zamanların en yüksek seviyesinde. OneSpan’ın Mobil Uygulama Koruması, benzersiz tanımlayıcılar kullanarak saldırıları aktif olarak tespit ederek, önleyerek ve raporlayarak mobil uygulamalarınız için eksiksiz ve dinamik koruma sağlar ve gerekirse uygulamayı tamamen kapatarak verileri ve işlemleri en güçlü saldırılardan bile koruyabilir. Mobil Uygulama Koruması, mobil uygulamalarınıza tam güven sağlayarak daha fazla mobil hizmet aracılığıyla müşteri bağlılığını ve büyümesini destekler.

Mobil Uygulama Güvenliği
OneSpan AppShielding
Kişisel Tanımlanabilir Bilgileri (PII) veya ödemeler, akıllı sözleşmeler, meta veriler veya iş operasyonlarınızla ilgili diğer hassas ve gizli bilgileri taşıyan her mobil uygulama için etkin bir güvenlik gereklidir.
Mobil Uygulama Güvenliği
Mobil Uygulama Güvenlik Seti
Güçlü kimlik doğrulama dinamik linkleme, WYSIWYS, kimlik doğrulama orkestrasyonu ve gelişmiş kimlik doğrulama kullanıcı deneyimi (UX) gibi çeşitli teknolojilere izin vererek yerleşik uygulama güvenliğini entegre eden kapsamlı bir geliştirici araç seti (SDK) ve benzersiz bir platformdur.
Mobil Uygulama Güvenliği
Mobil Güvenliği
Trellix Mobile her zaman etkin koruma sağlamak üzere doğrudan mobil cihazlara yerleşir. Bir cihazın bir kurumsal ağ, genel erişim noktası veya mobil internet üzerinden bağlı olup olmadığına bakılmaksızın, hatta çevrimdışı durumda bile koruma sağlar.
Komtera için bir el ilanı.