Watchguard

Watchguard, 25 yıldır ileri teknoloji geliştirme ve siber güvenlik geliştirmede öncüdür.


Kurulumu ve yönetimi kolay bir çözüm olmakla birlikte, ağ güvenliği, güvenli Wi-Fİ, MFA ve gelişmiş uç nokta güvenliği ürünleri ve hizmetleri ile sektör lideri konumundadır. Watchguard dünyanın dört bir yanında 250 binden fazla müşteriye hizmet sağlamaktadır.

Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama

WatchGuard’ın benzersiz çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA) çözümü, yalnızca ağ arızalarından, zayıf veya çalınan kimlik bilgilerinden kaynaklanan veri ihlallerini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda, kolay kurulum ve yönetim için bu temel özelliği tamamen bulut üzerinden sunar. Ayrıca AuthPointTM, mobil DNA ürünleri gibi kullanıcı tanımlama için yenilikçi yöntemler ekleyerek geleneksel 2 faktörlü kimlik doğrulamanın (2FA) ötesine geçer. Bu, üçüncü taraf entegrasyonlardan oluşan kapsamlı ekosistemle ağınız, VPN ve bulut uygulamalarınız genelinde ihtiyaç duyulan her noktada güçlü korumanın tutarlı bir şekilde sağlanabileceği anlamına gelir. Kullanıcı dostu AuthPoint mobil uygulaması tüm kullanıcıların deneyim seviyesinden bağımsız şekilde kolay kullanımı için tasarlanmıştır.

Watchguard Firebox

WatchGuard Firebox, bütçe, boyut veya karmaşıklık ne olursa olsun her kuruluş için uygun, geniş çapta konuşlandırılabilir, kurumsal düzeyde güvenlik ve tehdit görünürlüğü araçlarıyla BT güvenlik uzmanlarını ağlarının sorumluluğunu yeniden üstlenen kapsamlı bir gelişmiş ağ güvenliği platformudur.

Watchguard Uç Nokta Güvenliği

Günümüzün tehdit ortamı son derece karmaşıktır ve yeni virüslerin hacmi eşi benzeri görülmemiştir. WatchGuard Uç Nokta Güvenliğini konuşlandırarak bu yeni gerçeklikle savaşın. Gelişmiş siber saldırıları durdurmak için gerekli olan yeni nesil antivirüs, EDR ve DNS filtreleme çözümleri dahil olmak üzere teknolojileri ve yama uygulama, genişletilmiş görünürlük için ek koruma katmanları için eksiksiz bir entegre modüller bütünü ile birlikte kolayca yönetme yeteneği ve veri kontrolü sağlar.

Güvenl WI-FI

WatchGuard, Wi-Fi 6 erişim noktaları, merkezi yönetim ve akıllı raporlama ile kablosuz deneyiminizi yükseltir. WatchGuard Cloud’da Wi-Fi ile tüm şekil ve boyutlarda geleceğe hazır ağlar. WatchGuard, ev ofislerden geniş şirket kampüslerine kadar sizin için güvenli WPA3 şifreleme erişim noktalarına sahip Wi-Fi 6 teknolojisine sahiptir. Basitleştirilmiş Bulut Yönetimi WatchGuard Cloud’daki Wi-Fi yönetimi ve ağ yapılandırması, yönetimi kolay, güvenli kablosuz deneyimler sunar. İlke yönetimi, dokunmadan devreye alma, sabit portallar, VPN yapılandırması ve yükseltmeler yalnızca bir tık uzaklıktadır.